Izvēlne Aizvērt

Kad nav ko darīt…

Kad nav ko darīt….

Kad nav ko darīt var aizbraukt uz Jūrmalu, tāpat vien tikai, lai labā kompānijā iedzertu un apskatītu saucamo kāpu zonu. Nepaveicās… Kāds jau bija paspējis i piegānīt, i jāskatās lai kādā jaukā momentā, vienkārši ejot atliet nesanāk kādā sūdā iekāpt. Protams ka lieliels paldies par to ka bija ļoti lielā iespēja apskatīt alus bundžu kolekciju, nemaz nerunājot par spirtotā pudeļu daudzveidību. Tad kad viss bija piebeigts, nevarēja īsti jau saprast, vai neesam sagrēkojuši un nopirkuši par maz dzeramā. Nāca apgaismība un nolēmām tīties uz mājām kur gaidīja Bonis iesākts bet nepiebeigts.

Kurš zin vai tanī skārda bundža kas saucas Eļektrička vispār var fotjiku izmantot? Nu es personīgi vairs neesu īsti pārliecināts. Tad kad mans sabutiļņiks bija to tantuku, kas spiež zīmogus pāris reizes noķēris kadrā, tā paņēma un smagi uzbrauca ka tūlīt izsauks Policiju, vot afigela!!!

Bet kā es dzirdēju ne jau tikai man ir gājis labi, Šalderauskis ari dienu bija interesanti pavadījis darba laika guļot! :) :) :)

<win>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *