Iz vēstures…


nolēmu iemest savu aci vēstures faktu plūsmā un tautai radīt priekšstatu par Zajebalovkas ciemu un tā nozīmi mūsdienu ģeografiskā izkārtojuma placī.Daudzviet pieminams un dzirdēts ir Zajebalovkas vārds,bet ,kad un kur un pēc cik samagoniem tad īsti ir izveidojusies Zajebalovka?

Pirmssākumi vēsturiskajos avotos ir atrodami jau alus laikmetā,un nevajag jaukt un strīdēties-kāda alus -Aldara,Cēsu vai Zimbabves!Runa ir par vēsturisko laikmetu-alu laikmets,kur večiem bija teikšana,varēja paķert jebkuru veceni aiz matiem un uzslaucīt alu krustu šķērsu,vai vienkārši aizsūtīt veceni uz tuvāko točku pēc šmigas.

Pirmssākumos Zajebalovku dēvēja par Pidarciemu jeb Pidara alu,jo kopienas vecākais bija vārdā Pidars.Tāds izskatīgs vīrelis ar kazbārdiņu šur un tur un mamutu kaulu riņķiem ausīs.Vienu vārdu sakot izcils tā laikmeta alkogoļiks ar tieksmi pālī izlīst no alas un uzaicināt mamutus pieteikties zakuskai,un pēc tam daiļrunīgi skriet ,cik vien līkās kājeles šo varēja paciest.Gods un slava (pēc nāves) tika pieškirti tiem drosširdīgajiem,kuri pamanījās visādi citādi izdrātēt mamutu.Visādi citādi dzīve kopienā nebija garlaicīga,līdz laikam,kad alas tēvaiņi pamanījās pie alkohola pieradināt mamutu,kurš kā tāda nelaime visus modināja no rīta nelabi bļaudams un brīdinādams piepļūtīt visu alu,ja šim neielies kādu čarku sīvā-a pohām tam fakinajam ilknim vajadzēja vismaz litrus 200,ar ko varēja dzirdīt jaunpiedzimušos vecumā no 3 dienām līdz pirmajam pensijas līmenim vismaz 4.8 dienas.Sakārnis tāds-tik daudz saražot nespēja pat visas alas kopsummā vienā naktī.Beidzās draudīgais pasākums ar to,ka Pidars atdāvināja tiko fenderēto satelīta šķīvi ar 3 porno kanāliem resīverī.Kur mamuts to pielietoja nav zināms.

Tagad gan tūvāk vēsturei un tās notikumiem.Dzīve alā ritēja savu gaitu-dzēra,dirsa,lāpīja paģiras,un trenkāja visus kas pa rokai,līdz nākot nepārvaramajai varai tika aizliegts darba laikā dzert un dzīt samoduju.Andropičs piekāsa visu to padarīšanu un dzīvotprieku,un nu bija jādomā,kā izlocīties no sausā likuma.

Sarīkoja Pidars alas vecāko sapulci un konsīlījā vienprātīgi nolēma likt mīksto varas likumiem un radās plāns kā apiet visu sausā likuma pasākumu.Nolēma iesākumā apkāst vietējo partijas jačeikas sekretāru un nekļūdījās-šim apmuļķošana iepatikās-un ilgi nebija jāgaida,kad likumīgā kārtībā Pidara alā sausais likums tika atcelts un iestājās likuma noilguma periods vēl uz gadiem 300,kuru laikā Pidara alā paspēja skaitliski izdzīt:

  1. pēc tilpuma 13 transsibīrijas vagonu mucu tilpumu,
  2. izdzert 13000 tonnas pervačoka,12000 tonnas tirgojamā tavara,un 3400 tonnas ne dzeramā pēc grādiem ,bet vienkārši muiņas,

Viss ritēja savu gaitu un inflācijas līmenis nepārkāpa 87 % procentus ne tā kā tagad,kad tautu dzen nabadzībā.

Līdz nāca laiki,kad Pidara saime bija spiesta iziet no alas,jo fiziski vienkārši ražošanas procesā bija saražots tik daudz sīču,ka nebija kur likties.Domāts darīts-ierāva pidarieši sīvo katrs pa 750 gramiem samoduja,paķēra ķetnās svaigi izgrebtās beisbolenes un gāja iekarot sev teritorijas.Pa priekšu gāja bailīgo priekšflangs,un tad gāja pamat karaspēka ļaudis ar beisbolenēm zvetēdami divreiz pa kreisi un trīsreiz pa labi.Finālā nāca marodieri,kuri rāva uzvarētajiem bronzas ilkņus no mutēm un zeltītās zobu plombes,vilka nost drēbes,kuras nebija vēl kožu saēstas un apvemtas.Vārdu sakot salasīja ražu obščakam.

Karagājiens beidzās ar dažiem kritušajiem un dažus džekus no kompaškas aizvizināja uz Latviju-Jelgavu -patīt makšķeres narkologu uzraudzībā.Viena otra vecene ar neizturēja un aizbrauca uz citām miestiem pelnīt naudu ar maksas prostitūciju.Cik gan var pa velti strādāt?Viena otra gan atceras,ka nepārvaramas varas apstākļos nebija jau slikti uzpucēties,noskūt skujamo un aizdoties uz tuvāko alu uz slaucēju vispārējiem tančiem.

Tad nu lūk bez atkāpēm-tad ,kad tika izcīnīta teritorija- Pidars nostājās augstu kalnā vērodams jauniegūtās teritorijas,un apmierināti ,noslaucījis pieri teica: «Zajebis!».Un pēkšņi bara pisarjam nāca atklāsme-turpmāk Pidara iekaroto strēķi sauks par Zajebalovku.

Tā nu lūk esmu ievadījis jūs vēsturiskajos līkločos ar cerību zajebis padzert pirms kedas metīšu pret sauli:)

<vecys>

Turpinot lietot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. vairāk informācijas

Sīkdatņu iestatījumi šajā vietnē ir iestatīti uz "atļaut sīkfailus", lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināsit lietot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus vai noklikšķināsit tālāk uz "Piekrist", jūs tam piekrītat.

Aizvērt

Turpinot lietot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. vairāk informācijas

Sīkdatņu iestatījumi šajā vietnē ir iestatīti uz "atļaut sīkfailus", lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināsit lietot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus vai noklikšķināsit tālāk uz "Piekrist", jūs tam piekrītat.

Aizvērt